Produkty w naszej ofercie:
  • Akwaria z idealnie jasnego Optiwhite
  • Balustrady ze szkła Optiwhite
  • Drzwi szklane ze szkła Optiwhite
  • Kabiny prysznicowe ze szkła Optiwhite
  • Podłogi i podesty ze szkła Optiwhite
  • Podstawy kominkowe Optiwhite
  • Pólki i gabloty ze szkła Optiwhite
  • Scianki szklane ze szkła Optiwhite
  • Smoking corner ze szkła Optiwhite
Optiwhite jest skrótem od Pilkington Optiwhite.

Znak towarowy stanowi własność firmy Pilkington. Znajdujące się w serwisie nazwy, zostały użyte w celu jedynie informacyjnym.
A A A

Podłogi Optiwhite


Szklana podłoga ze szkła Optiwhite rozświetli Twoje wnętrze...

Podłogi ze szkła Optiwhite pozwalają na przejście światła dziennego w głąb budynku, co redukuje potrzebę użycia światła sztucznego. Użycie szkła Optiwhite do wykonania podłogo szklanej pozwala nadać wnętrzu niepowtarzalny charakter.

Szklana podłoga Optiwhite nie tylko zwiększa dopływ światła do pomieszczenia ale podnosi prestiż takiego wnętrza. Szkło Optiwhite dzięki temu, że pozbawione jest zielonkawego zabarwienia ddoskonale nadaje się na podłogę gdyż zyskujemy jeszcze większą jasność.

 

W nowoczesnych wnętrzach bardzo ciekawym jest szklana podłoga.Szklana podłoga ze szkła Optiwhite będzie nam długo służyla jeśli ułożymy ją z grubego szkła co najmniej 2 cm. Można ją wykonać z tafli szklanych o bardzo dużej grubości, często klejonych, kolorowych lub przejrzystych. Bardzo dobry efekt uzyskamy po zastosowaniu szkła lodowego. Dodatkowo szklaną taflę można podświetlić od spodu co sprawi, że uzyskamy efekt zapierający dech w piersiach.

 

Szklana podłoga Optiwhite daje możliwość puszczenia wodzów fantazji i stworzenia własnej kompozycji. Oprócz podświetlenia można pod szklaną taflę wsypać kamienie lub nadmorski piasek i muszelki, które będą nam przypominać o minionych wakacjach. Możliwości jest wiele a to na co się Państwo zdecydujecie zależy wyłącznie od Was. Bogata paleta wariantów dekoracyjnych na posadzce stwarza nowe możliwości. To jedna z niewielu technik, w których wzorzystość i barwność podłogi może stać się atutem.

W przypadku zastosowania szklanej podłogi bogatej w kolory lub wzory pozostałe elementy aranżacji powinny pozostać stonowane. Jeśli zaś nasza kuchnia obfituje w kolorowe meble należy wybrać podłogę bezbarwną. Zapewni ona niepowtarzalny urok.