Produkty w naszej ofercie:
  • Akwaria z idealnie jasnego Optiwhite
  • Balustrady ze szkła Optiwhite
  • Drzwi szklane ze szkła Optiwhite
  • Kabiny prysznicowe ze szkła Optiwhite
  • Podłogi i podesty ze szkła Optiwhite
  • Podstawy kominkowe Optiwhite
  • Pólki i gabloty ze szkła Optiwhite
  • Scianki szklane ze szkła Optiwhite
  • Smoking corner ze szkła Optiwhite
Optiwhite jest skrótem od Pilkington Optiwhite.

Znak towarowy stanowi własność firmy Pilkington. Znajdujące się w serwisie nazwy, zostały użyte w celu jedynie informacyjnym.
A A A

Kabiny prysznicowe

Kabiny prysznicowe Optiwhite to idealne wyposażenie Twojej łazienki...

Kabiny prysznicowe Optiwhite to bardzo nowoczesne i praktyczne rozwiązanie nadające się idealnie do małej łazienki, gdzie trzeba dobrze zagospodarować miejsce. Wykonanie kabiny ze szkła Optiwhite jest nieporównywalnie lepszym dodatkiem do wnętrz. Dodaje także uroku większym łazienkom. Oferta kabin Optiwhite skierowana jest do klientów lubiących się wyróżniać i ceniących elegancję.
W dzisiejszych czasach, gdzie człowiek żyje w ciągłym biegu prysznic to wspaniała forma orzeźwienia przy jednoczesnym zachowaniu higienicznego trybu życia. Kabina prysznicowa Optiwhite pozwala także uniknąć rozwoju drobnoustrojów, poprzez odpływ wody w trakcie kąpieli i jednocześnie oddziałuje na nasze wrażenia wzrokowe.

 


Wyjątkowe połączenie stylu i elegancji...

Kabiny prysznicowe Optiwhite powstały z myślą o tych, którzy chcą nadać swojemu wnętrzu dodatkowego uroku. Do wykonania drzwi szklanych do kabiny prysznicowej można użyć każdego rodzaju szkła, które można zahartować.
Drzwi do kabiny muszą być poddane procesowi cieplnej obróbki – hartowaniu, aby zapewnić bezpieczeństwo. Dzięki temu w razie stłuczenia szyby rozpada się ona na drobne kawałki o zaokrąglonych brzegach, co chroni Nas przed zranieniem. Do tego celu możemy wykorzystać szkło zwykłe, matowe, przydymione lub z wytłoczonym wzorem.

 

Kabiny prysznicowe ze szkła Optiwhite są najczęściej montowane przy jednej, dwóch lub trzech ścianach. Rzadko kiedy są wolnostojące. Rolę kabiny może też spełniać szklana tafla zamocowana przy pomocy specjalnych listew i wsporników, do jednej z trzech ścian wchodzących w skład kabiny. Dodatkowo taką kabinę prysznicową można wyposażyć w drzwiczki, choć bardzo ładnie prezentuje się też bez. Możliwości wykonania jest bardzo dużo.