Produkty w naszej ofercie:
  • Akwaria z idealnie jasnego Optiwhite
  • Balustrady ze szkła Optiwhite
  • Drzwi szklane ze szkła Optiwhite
  • Kabiny prysznicowe ze szkła Optiwhite
  • Podłogi i podesty ze szkła Optiwhite
  • Podstawy kominkowe Optiwhite
  • Pólki i gabloty ze szkła Optiwhite
  • Scianki szklane ze szkła Optiwhite
  • Smoking corner ze szkła Optiwhite
Optiwhite jest skrótem od Pilkington Optiwhite.

Znak towarowy stanowi własność firmy Pilkington. Znajdujące się w serwisie nazwy, zostały użyte w celu jedynie informacyjnym.
A A A

Drzwi OptiwhiteDrzwi szklane Optiwhite to ekskluzywny i jednocześnie praktyczny element wyposażenia wnętrz. Oferta drzwi szklanych z idealnie przejrzystego szkła Optiwhite skierowana jest przede wszystkim do klientów, którzy stawiają na wysoki poziom elegancji i indywidualności.
To nie są zwykłe drzwi szklane. Ich magia sprawi, że każdy będzie ci ich zazdrościć. Wykonujemy drzwi całoszklane do domów jak i pomieszczeń biurowych. Mogą one otwierać drogę do każdego pomieszczenia. Wysokiej jakości drzwi ze szkła Optiwhite są ozdobą nowoczesnego wnętrza.

Robimy wszystko z idealnie przeźroczystego szkła Optiwhite...


W szkle Optiwhite zakochasz się od razu.

 

Hurtownia szkła Optiwhite jest w stanie zapewnić Państwu niepowtarzalne wrażenia wzrokowe dzięki użyciu do produkcji drzwi szklanych idealnie białego szkła. Nasza firma zajmuje się profesjonalną i kompleksową obróbką szkła Optiwhite. Nowoczesność to nie sztywne podążanie za trendami, ale znalezienie równowagi pomiędzy tym co modne a tym co ważne i piękne dla Nas. Jednym z elementów wyposażenia wnętrz , który zapewnia elegancję ponadczasową są szklane drzwi wykonane z hartowanego szkła Optiwhite.

Od pewnego czasu stały się one nieodłącznym wyposażeniem w nowobudowanych obiektach publicznych jak i mieszkalnych. Szkło jest materiałem z natury kruchym. Dzięki hartowaniu szkła uzyskujemy pięciokrotnie wyższą wytrzymałość. Hartowane szkło jest także odporne na szok termiczny spowodowany szybkimi zmianami temperatury otoczenia oraz ogrzewaniem przez promienie słoneczne. Jest to szkło bardzo bezpieczne. W przypadku rozbicia szklana tafla rozpada się na wiele małych cząsteczek o zaokrąglonych krawędziach co chroni nas przed zranieniem .

 


Drzwi szklane Optiwhite dają całkiem nowe spojrzenie na aranżacje wnętrza. Są piękne i zarazem funkcjonalne. Szklane drzwi nie tylko podwyższają jakość wnętrz niezależnie od tego czy są tradycyjne czy nowoczesne. Idealnie komponują się ze wszystkimi materiałami użytymi do dekoracji mieszkań bądź biur. Zapewniają także większy dopływ światła nawet do najbardziej oddalonego pomieszczenia. Drzwi ze szkła mają niezwykłą przejrzystość dzięki czemu możemy widzieć co dzieje się w sąsiednim pomieszczeniu. Szklane drzwi są niewrażliwe na wilgoć i łatwe w czyszczeniu. Stosując szkło Optiwhite zyskujemy optyczne wrażenie większego pomieszczenia. Zapewnia ono idealną przejrzystość i doskonały efekt estetyczny.

 


Drzwi ze szkła Optiwhite to wspaniały dodatek do nowoczesnego wyposażenia wykonany ze szlachetnego i trwałego materiału, niewymagający kosztownej konserwacji. Wbrew pozorom drzwi ze szkła hartowanego nie kosztują drożej niż drzwi wykonane z dobrej jakości drewna. To bardzo dobra i bezpieczna inwestycja na lata , która zapewnia elegancki wygląd pomieszczeń. W swojej ofercie mamy dla Państwa drzwi szklane jednoskrzydłowe bądź dwuskrzydłowe, mocowane na zawiasach bocznych lub przesuwane. Realizujemy nietypowe zamówienia przeznaczone do indywidualnych zastosowań. Jesteśmy pewni, że zaproponowane przez nas drzwi szklane spotkają się z Państwa zainteresowaniem i będą stanowiły ciekawą alternatywę przy doborze drzwi do wnętrz.