Produkty w naszej ofercie:
  • Akwaria z idealnie jasnego Optiwhite
  • Balustrady ze szkła Optiwhite
  • Drzwi szklane ze szkła Optiwhite
  • Kabiny prysznicowe ze szkła Optiwhite
  • Podłogi i podesty ze szkła Optiwhite
  • Podstawy kominkowe Optiwhite
  • Pólki i gabloty ze szkła Optiwhite
  • Scianki szklane ze szkła Optiwhite
  • Smoking corner ze szkła Optiwhite
Optiwhite jest skrótem od Pilkington Optiwhite.

Znak towarowy stanowi własność firmy Pilkington. Znajdujące się w serwisie nazwy, zostały użyte w celu jedynie informacyjnym.
A A A

Akwaria Optiwhite

Akwarium Optiwhite - idealna propozycja dla miłośników akwarystyki

Akwaria Optiwhite na dowolny wymiar

Akwarium Optiwhite wykonywane przez firmę MyGlass są na dowolny wymiar. Nie wszystkie ściany zbiornika muszą być wykonane ze szkła Optiwhite, część ścian tylnych można zrobić ze zwykłego szkła. To wszystko zależy od oczekiwań klienta. Dzięki zastosowaniu tego rodzaju szkła uzyskuje się niesamowity efekt wizualny. Pod konkretny wymiar nasz doradca techniczny dobierze dla Państwa odpowiednią grubość szkła. Tafle szklane są szlifowane na krawędziach i łączone specjalnym transparentnym klejem, który jest niewidoczny. Akwarium ze szkła Optiwhite można zakupić w bardzo korzystnej ofercie cenowej, mając przy tym pewność, że jakość zakupionego produktu jest najwyższa.

 

Akwaria w sklepach zoologicznych są przeważnie wykonane ze szkła typu Float. Zarówno jakościowo jak i cenowo, to szkło zaliczane jest do grupy tzw. „zwykłego szkła”. Firma MyGlass dla miłośników akwarystyki przygotowała niezwykłą i unikatową ofertę.

 

Miłośników podwodnego świata rybek z pewnością zainteresuje, cieszące się ogromną popularnością, akwarium z krystalicznie jasnego szkła Optiwhite. Szkło Optiwhite stosuje się w celu ukazania prawdziwych barw rybek oraz podwodej roślinności. Jeśli więc zależy Państwu na kontakcie z naturalnymi kolorami świata przyrody to akwarium ze szkła Optiwhite jest idealnym rozwiązaniem.
Dodatkowe zalety szkła Optiwhite to oprócz naturalnych barw ryb i roślin, obraz krystalicznie przejrzystej wody i wysokie wskaźniki przepuszczalności światła.

 

Trochę na temat szkła Optiwhite…

Szkło Optiwhite zaliczane jest do grupy odżelazionych, dzięki czemu pozbawione jest całkowicie zielonkawego czy też niebieskiego zabarwienia. Jego idealna przejrzystość sprawia, że stosowane jest ono wszędzie tam, gdzie potrzebne jest pełne odwzorowanie barw. Szkło Optiwhite zapewnia niezwykłe doznania wzrokowe i walory estetyczne.